Andrus Kõresaar

Juhatuse liige / partner

Raivo Kotov

Volitatud arhitekt / juhatuse liige / partner

Merike Rannu

Tegevjuht

Kristo Rämson

Projektijuht / BIM spetsialist

Minni Aru

Projektijuht

Aleksandr Marmuljov

Rahvusvaheliste projektide projektijuht

Lembit-Kaur Stöör

Volitatud arhitekt-ekspert

Indrek Mikk

Volitatud arhitekt

Martin Tago

Volitatud arhitekt

Ingrid Viskus

Volitatud arhitekt

Anni Haldre-Isand

Volitatud Arhitekt

Anu Ahi

Volitatud arhitekt

Lera Mikhailova

Arhitekt

Xenia Vennemann

Volitatud arhitekt

Merilin Jürimets

Diplomeeritud arhitekt

Liis Uustal

Volitatud arhitekt

Vincent Marquardt

Diplomeeritud arhitekt

Karina Niinepuu

Volitatud arhitekt

Liisi Murula-Kerstna

Volitatud Sisearhitekt

Carolyn Rennu

Diplomeeritud arhitekt

Henri Kaarel Luht

Sisearhitekt

Lilian Männikust

Diplomeeritud sisearhitekt

Raili Paling

Volitatud sisearhitekt

Liis Lindvere

Volitatud sisearhitekt-ekspert

Kadri Kaldam

Diplomeeritud sisearhitekt

Liina Kittask

Volitatud sisearhitekt

Eleriin Tekko

Volitatud maastikuarhitekt

Elina Koel

Maastikuarhitekt

Lea Laidra

Arhitekt

Tatiana Päss

Illustraator

Ragnar Jaaniste

Illustraator/3D visualiseerija

Mart Metsa

BIM spetsialist

Martin Lazarev

Graafiline disainer / illustraator

Karen Kukk

Raamatupidaja

Maigi Koplimets

Büroojuht

Elis Themas

Assistent

Marit Kruus

Volitatud sisearhitekt

Katri Soonberg

Volitatud maastikuarhitekt

Mathilda Viigimäe

Nooremarhitekt

Eeros Lees

Diplomeeritud sisearhitekt

Piret Carson

Sisearhitekt

Design Department / MOTOR

 

 

Ott Sarapuu / Partner / CEO

 

Ott Roots / Partner / Project Manager

 

Liis Lehesalu / International Relations Manager

 

Moonika Schmidt / Project Manager

 

Inga Jaagus / Project Manager

 

Sandra Aleksius / Project Manager

 

Kaspar Kaljas / Project Manager

 

Krislin Kämära / Content Designer

 

Erik Heinpalu / Graphic Designer

 

Gertu Kallas / Graphic Designer

 

Aulis Puri / Graphic Designer

 

Veiko Salumäe / Product Development Engineer

 

Francisco Balcazar / Product Development Engineer

 

Annes Leht / Electronics

 

Lauri Laasik / Film and Multimedia Spetcialist

 

Helet Loodus / Budgeting

 

Karen Kukk / Accounting

 

Maigi Koplimets / Office Manager

 

Reigo Rand / Exhibition Master

 

Siim Silla / Exhibition Master

 

Andres Kasesalu / Exhibition Master

 

Janar Pillart / Exhibition Master

 

Deemo Soima / Exhibition Master